Zalman ZM850-TMX TeraMax850 850W 80+ Gold
Pristatymas per 5-7 darbo dienas
ID: 123779
Prekės kodas: ZM850-TMX
Brūkšninis kodas 8809213763007
Mokėjimo būdai
Aprašymas
 Techniniai duomenys Efektyvumas: Maksimalus 90 %, esant 115 V AC, tipinė apkrova Matmenys: Dydis: 140 (l) x 150 (w) x 86 (h) mm MTBF: 100 000 valandų Svoris: 2,6 kg Darbinė temperatūra: 10~40°C PFC: Aktyvus PFC Reguliavimas: CE, CB, RoHS, EAC, cTUVus, TUV Tipas: "Intel ATX 12V Ver2.52 Apsauga: APSAUGA: OCP/OTP/OPP/OVP/UVP/SCP Įvesties įtampa: 100-240 V AC Įvesties srovė: 12-6A Įvesties dažnis: 50-60 Hz Ventiliatoriaus dydis: 120 mm Ventiliatoriaus guolis: FDB guolis Kabeliai (jungtis): Pagrindinės plokštės kabelis (1) EPS kabelis (2) PCI express kabelis (2ea jungtis) (3) IDE (3ea jungtis) + FDD (1ea jungtis) (1) S-ATA (3)